Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

 

6. PŁATNOŚCI

 

  1. Płatność za Produkt w Sklepie internetowym odbywa się za pomocą :

 

  1. formie przedpłaty za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych, 
  2. przelewem tradycyjnym- przy dokonywaniu przelewu Klient powinien użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności, przelewu należy dokonać na poniższe dane: 

 

„Ciuch Bajera” Izabela Biernat 

ul. Krakowska 9

 31-062 Kraków

numer konta bankowego- 49 1140 2004 0000 3102 8105 4992  

 

 

 

  1. W przypadku dokonania wyboru jako sposobu zapłaty przelewu tradycyjnego, przelew należności dotyczący danego Zamówienia powinien zostać dokonany w terminie 4 dni od dnia złożenia Zamówienia. W przypadku niedokonania płatności w powyższym terminie Zamówienia zostanie anulowane i nie będzie realizowane, zaś  jeżeli klient po upływie tego czasu dokonał płatności a przelew został zaksięgowany zamówienie jest przywracane. Dniem dokonania płatności jest dzień zaksięgowania środków pieniężnych na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 

  1. W przypadku anulowania części lub całości zamówienia, zwrot płatności na rzecz klienta następuje niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia anulowania – w całości lub odpowiedniej części ceny, odpowiednio.

 

  1. Zwrot płatności następuje przy użyciu sposobu zapłaty, jakiego użył klient – chyba, że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu (w tym na zwrot na inny rachunek bankowy).Przelewem online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:
- Płatności Shoper

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl