Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

 

  1. DOSTAWA

 

  1. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Czas Realizacji Zamówienia wynosi do 4 dni roboczych, a w okresie promocyjnym oraz przy zamówieniach personalizowanych czas ten może ulec wydłużeniu o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową, niezależnie od ilości zakupionych produktów. Realizacja Zamówienia rozpoczyna się po:

– płatność przelewem elektronicznym– po potwierdzeniu otrzymanym przez Sprzedawcę od operatora płatności,

- przelew bankowy – po zaksięgowaniu wpłaty przez Sprzedawcę,

 

  1. Sprzedawca dokłada wszelkich starań aby termin realizacji i wysyłki  zamówienia był jak najszybszy.  

 

  1. Po ww. czasie realizacji zamówienia, towar wydawany jest przewoźnikowi. Termin wysłania przez nas zamówienia wynosi maksymalnie do 2 dni roboczych liczonych od momentu skompletowania i nadania Zamówienia przez Sprzedawcę (od momentu oznaczenia w systemie statusem wysłane).

 

  1. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przy pomocy firmy kurierskiej, paczkomatów.

 

  1. Koszty dostawy są dokładnie określone podczas składania zamówienia i widoczne pod listą wybranych produktów. Całość zapłaty klienta stanowi suma ceny wszystkich zamówionych produktów i kosztu dostawy.

 

  1. Sprzedawca realizuje zamówienia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

  1. Czas trwania dostawy po odebraniu przesyłki przez przewoźnika zależny jest od rodzaju wybranego przez klienta sposobu dostawy i określana jest przez regulaminy poszczególnych przewoźników.

 

 

  1. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi potwierdzenia na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia lub specyfikacji Zamówienia lub paragonu lub faktury VAT.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl